Войти на сайт
Логин:
Пароль:
Регистрация  :  Пароль?  :  Закрыть
Головна Контакти карта сайта Підписатись

Безпека автономної газифікації газгольдерами

Розміщено : 8-12-2016 | Категорія: Дім та сад | Переглядів: 855   
(голосів:0)


Смотрите видео в конце статьи

Не було таких випадків, коли підземний резервуар зі скрапленим паливом — газгольдер, запалав або навіть вибухав, чого не можна сказати про балони.

Якщо ви наповнюєте звичайний газовий балон більш ніж на вісімдесят п'ять відсотків, то сильно ризикуєте. Цей ризик пов'язаний з тим, що газ, при перепаді температури може розширитися і пошкодити балон, тим самим змішавши його вміст з киснем, і створивши вибухонебезпечну ситуацію.

Безпека автономної газифікації газгольдерами


При використанні системи опалення заміського будинку на газгольдерах, подібні випадки не відбуваються, по-перше, з-за високої якості резервуара, по-друге, із-за розташування ємності. Так як газгольдер розміщений під землею, де немає достатньої кількості кисню для займання і тим більше вибуху, непередбачених ситуацій не відбудеться. Також під землею немає різких і значних перепадів температур.

До того ж в процесі розробки резервуари оснастили спеціальним обладнанням, що запобігає переповненню.

Газгольдери з Польщі Chemet


Одними з найпопулярніших газгольдерів є резервуари польського виробництва від фірми Chemet. Якість резервуарів підтверджує документація, затверджена різними міжнародними організаціями.

Крім газгольдерів, дана компанія виготовляє і ємності для зберігання хімікатів, і не було ще жодного випадку витоку, що свідчить про високу якість.

Ємність не допускається до експлуатації, якщо не проходить випробування, також ретельно перевіряють міцність зварних швів.

Безпека автономної газифікації газгольдерами


Обладнання, яке встановлюється в газгольдерах Chemet, також відрізняється високою якістю, у середньому термін служби комплектуючих даної компанії на кілька років довше, ніж інших фірм виробників. Всі елементи передбачають запобігання неприємних ситуацій в процесі експлуатації газгольдера. Крім усього іншого на резервуар не впливають блукаючі струми. Більш детальну інформацію читайте на офіційному сайті виробника Chemet.

Безпека автономної газифікації газгольдерами


Установка і обслуговування резервуарів повинна проводитися навченими людьми. Також під час установки газгольдера передбачають різні ситуації, і встановлюють його на вибухобезпечній відстані, більше десяти метрів від заміського будинку.
 

Продолжение на следующей странице


Читати також:
Кожен власник дачі мріє про таку важливу споруду, як металева піч на дровах.
При якісному водопостачанні приватного заміського будинку ви знайдете максимальний комфорт.
Кожен приватний і дачний будинок повинен бути оснащений газом, проте не завжди виходить використовувати природний, з різних
Навіть якщо у вас в заміському будинку коштує дуже великий камін, він все одно повноцінно не буде обігрівати ваш будинок.
Сьогодні люди намагаються шукати альтернативні джерела тепла для того, щоб обігріти свій заміський будинок або дачу.
Ну хто не любить качку з хрусткою кіркою або запечену курку, яблучну шарлотку або дивовижний м'ясний пиріг ... Тут від