Войти на сайт
Логин:
Пароль:
Регистрация  :  Пароль?  :  Закрыть
Головна Контакти карта сайта Підписатись

Як не захворіти раком людям з зайвою вагою

Розміщено : 18-12-2016 | Категорія: Здоров'я | Переглядів: 758   
(голосів:0)


Смотрите видео в конце статьи

Вчені, не покладаючи рук, шукають більш продуктивні методи лікування онкологічних захворювань. А також, вони намагаються з'ясувати, які саме причини можуть стати попередниками появи ракових клітин в організмі людини. В одному з останніх досліджень їм вдалося знайти одну з таких причин і нею виявилося ожиріння.

Люди, що мають надлишкову вагу, одними з перших потрапляють в групу ризику 13 видів онкології. Звучить страхітливо, але насправді так і є. Тепер медики не на жарт стурбовані, адже рак є найстрашнішою хворобою нашого століття і близько половини населення планети мають ожиріння на різних стадіях. Любов до здорового способу життя, правильного харчування та спорту відчувають лише одиниці, ось їм, на думку вчених, нічого не загрожує і вони самі для себе заслужили шанс прожити довге і здорове життя.

Які види раку частіше всього розвиваються у повних людей:

- рак матки;
- рак яєчників;
- рак молочних залоз;
- рак стравоходу;
- рак нирок;
- рак шлунка;
- рак підшлункової залози;
- рак товстої кишки;
- рак печінки;
- рак жовчного міхура;
- рак мозку;
- рак крові;
- рак щитовидної залози.

На всі ці види онкологічних захворювань пророкують собі люди, які не стежать за своєю вагою, харчуються калорійною і жирною їжею, не приділяють часу на заняття спортом або виконання елементарних фізичних вправ і так далі. Переважання канцерогенних речовин у продуктах, які є основою раціону повної людини, безпосередньо сприяє розвитку ракових клітин.

Вихід є!

Вчені разом з моторошною інформацією про причини утворення злоякісних пухлин у внутрішніх органах у вигляді ожиріння розповіли, як убезпечити себе від усіх тринадцяти видів онкології. Необхідно всього лише почати худнути. Причому зробити це потрібно найближчим часом. Рак настає раптово і не чекає, поки потенційний хворий одумається і надасть самому собі послугу, подбавши про майбутнє і перебудувавшись на здоровий спосіб життя.

Людям з ожирінням вчені радять негайно переглянути свій раціон харчування, виключивши з нього всі шкідливі продукти, які заважають схуднути і навіть можуть стати провокаторами зростання ракових пухлин, як наприклад смажена свинина. Щоб процес схуднення не зайняв занадто багато часу, слід підключити спортивні заняття хоча б пару разів на тиждень та щоденні прогулянки по 5-7 км.
 

Продолжение на следующей странице


Читати також:
Ризик виникнення раку можна знизити, не вдаючись для цього до складнішого лікування.
Кращий спосіб профілактики онкологічних захворювань - це боротьба з надлишковою вагою. Про це свідчать дані дослідження
Недрібноклітинний рак легенів - один з найпоширеніших типів раку легенів. Але на ринку існує лише кілька ліків проти нього.
  Експерти пропонують вашій увазі писок з 10 продуктів харчування, що викликають рак.
Китайські дослідники повідомили, що їм вдалося знайти ще одну корисну властивість молочних продуктів: виявилося, що регулярне
Рак грудей є одним з найбільш поширених онкологічних захворювань на сьогоднішній день. Тому кожна жінка повинна знати, що може