» » Як поміняти оперативну пам'ять самостійно

Як поміняти оперативну пам'ять самостійно

Смотрите видео в конце статьи

Що таке оперативна пам'ять комп'ютера?

Для початку, коротко розберемося, що таке оперативна пам'ять комп'ютера, і для чого вона призначена. Загалом ОЗУ (оперативна пам'ять) - це тимчасова пам'ять комп'ютера, яка зберігає дані, до яких процесор звертається безпосередньо для обробки. Так як вона тимчасова, то і зберігаються дані на ній тільки при роботі комп'ютера - при вимкненому стані вона обнуляється.Кількість оперативної пам'яті в комп'ютері зараз вимірюється Гігабайтами, відповідно, чим більше у нас її, тим більша кількість інформації може обробляти процесор паралельно. І відповідно комп'ютер працює швидше, якщо врахувати, що сам процесор повинен бути з відповідними характеристиками.
Як визначити розмір ОЗУ?

Це зробити можна кількома способами:

Перший спосіб простий: звичайно ж, якщо купувався комп'ютер в магазині, то дана інформація знаходиться в документації. Дивимося, що там написано, і віримо в це.
При включеному комп'ютері дивимося властивості «Мій Комп'ютер» (для Windows). Для цього натиснемо на робочому столі (або в панелі Пуск) по іконці «Мій Комп'ютер» правою клавішею миші, і виберемо в меню «властивості». Сам розмір ОЗУ буде показаний в головному віконці (див. Фото).
Продолжение на следующей странице...