Войти на сайт
Логин:
Пароль:
Регистрация  :  Пароль?  :  Закрыть
Головна Контакти карта сайта Підписатись

Яке освітлення необхідно дошкільнятку

Розміщено : 4-10-2016 | Категорія: Вагітність та діти | Переглядів: 942   
(голосів:0)


Смотрите видео в конце статьи

Підростаючій дитині необхідне зовсім інше освітлення, ніж дитині. Тому при дизайні кімнати дошкільника необхідно грамотно підійти до цього питання.

Кімната дитини, як правило, має кілька зон: ігрову, яка повинна знаходитися в самому центрі кімнати, і робочу зону - стіл, за яким дитина може займатися розвиваючими іграми.


Доцільно, щоб для кожної зони був свій тип освітлення. Слід пам'ятати, що освітлення в ігровій зоні не повинно бути дуже яскравим, щоб не дратувати очі дитини. Тому в даному випадку краще всього підійде люстра в центрі стелі, яка буде мати захисні плафони. Плафони повинні бути з пластику або металу, так як скло створює відблиски, що негативно позначається на дитячому зорі.

Робоча зона повинна мати хороше освітлення. Для цього підійде переносна настільна лампа зі згинаючою ніжкою.


Світильники слід вибирати спокійних тонів, щоб вони не дратували дитину. Особливо добре підійдуть для цієї мети зелені відтінки. Як відомо, вони мають заспокійливий ефект на психіку людини.

Над ліжком дитини необхідно встановити нічник- «читальник». Він повинен бути обов'язково матовим і з регулюванням яскравості.

Враховуючи, що для дошкільника дуже важлива гра, можна встановити нічник у вигляді іграшки. Малюк обов'язково його оцінить!


Головне, не варто забувати про дитячу безпеки. Тому необхідно прибрати всі дроти і розетки, щоб маленькому експериментатору не прийшло на ум пограти з ними.
 

Продолжение на следующей странице


Читати також:
Без перебільшення можна сказати, що вітальня є однією з найбільш затребуваних кімнат в квартирі.
Освітлення дитячої кімнати має свої особливості. Якими критеріями слід керуватися, вибираючи світильники для цього приміщення?
Всім відомо, що збалансоване і грамотно підібране освітлення дозволить повною мірою перетворити будь-яке житло. При цьому в
Якщо ви збираєтеся розташувати свій город на підвіконні, подбайте про правильне освітлення. Так, якщо весь час рослини будуть
Кухня - місце, де ваша улюблена буде проводити, цілу масу часу, створюючи для вас кулінарні шедеври. Але не варто забувати і про
Досить часто батьки стикаються з проблемою поганого навчання дитини. Стає зрозумілим, чому відповідальна і активна дитина