» » Як правильно ходити в супермаркет?

Як правильно ходити в супермаркет?

Смотрите видео в конце статьи

Грошей багато не буває. Щоб не відчувати в них недоліку, доводиться економити. Економити можна на продуктах, але робити це треба з розумом. У багатьох це не виходить. Результат - життя без заощаджень, а іноді навіть без можливості придбання найнеобхідніших речей. Це пов'язано з нашою фінансовою безграмотністю і зі спогадами про зниклі вклади за часів СРСР.

Істотно скоротити свої витрати на придбання продуктів може абсолютно кожен, хто знає, як треба себе вести в супермаркеті. Існує вісім правил поведінки в будь-якому великому магазині.

Складайте списокДо будь-якого походу в найближчий магазин потрібно ставитися серйозно. Заздалегідь слід скласти список продуктів, які дійсно вам необхідні. У магазині не варто піддаватися спокусам купити що-небудь зі знижкою. Цим товаром може виявитися гель для гоління або для душу, комплект посуду чи постільної білизни, які вам зовсім не потрібні в даний період часу. Дотримуйтесь суворо свого списку. У цьому випадку ви позбудетеся від незапланованих витрат і від непотрібних речей.

Продолжение на следующей странице...