Войти на сайт
Логин:
Пароль:
Регистрация  :  Пароль?  :  Закрыть
Головна Контакти карта сайта Підписатись

Заміна державного номера авто: простіше простого

Розміщено : 16-08-2016 | Категорія: Авто | Переглядів: 1579   
(голосів:0)


Смотрите видео в конце статьи

Багато водіїв хоча б один раз зв'язувалися з проблемою заміни номерних знаків на автомобілі. Процедура ця не всім відома і займає чимало головного болю. Адже заміна номерних знаків може бути викликана різними причинами і вимогами нашої держави. В Україні ця процедура займає, не багато не мало, від однієї години до цілого дня. Давайте розглянемо самі причини потреби заміни автомобільних номерів.
 
 

Коли може знадобитися заміна номера?


-Ну, по-перше, почнемо з самого важливого, це переоформлення автомобіля на нового власника, що тягне за собою обов'язкову заміну держ номера на авто.
 
-Другою, не такою обов'язковою причиною заміни номерів, є власне саме бажання водія.
-Номер може просто зіпсуватися.
-Втрата номерних знаків.
-Необхідність купити машину закордоном, так само призводить нас до реєстрації номера.

Кому просто ніколи возитися з такою справою, можна зробити хід конем, і передати таку справу в спеціальні фірми, які беруть гроші за свої послуги, але зате зроблять всю роботу за вас. Вам не потрібно буде стояти в черзі і нервувати. Такі фірми зроблять все настільки оперативно, що ви не встигнете й оком моргнути. Правда, це зажадає від вас додаткових витрат.

Але якщо ви все-таки вирішили самостійно йти в Державну автоінспекцію, тоді ось перелік документів необхідних для заміни номера на машині.

   
-Мати при собі копію техпаспорта на ваше авто,
    -
Копію паспорта власника,
    -
Копію свідоцтва про реєстрацію юридичної особи (якщо авто оформлено на організацію)
   
-Права.

Як виглядає процедура заміни номера?


Беремо документи, їдемо в ДАІ, реєструємося, чекаємо в черзі. Йдемо з експертом і перевіряємо ваше авто, після чого прямуємо в касу, оплачуємо, чекаємо, забираємо.

Ціни на заміну номерних знаків безпосередньо коливаються в межах 20-30 доларів, ну а якщо брати послуги агентств, то діапазон 40-100 доларів.

Так в ідеалі виглядає схема заміни номера. Але казуси трапляються завжди, будьте готові прийти в ДАІ двічі, тричі. І ще один момент, якщо цю процедуру будуть робити за вас ваші близькі, тоді вам потрібно написати довіреність на ім'я людини, яка буде проходити цю процедуру.

Усім водіям терпіння і як говоритися: «Ні цвяха ні жезла».

Продолжение на следующей странице


Читати також:
Кожен з нас стикався з проблемою виходу з ладу бігунка на блискавці. Не знаю як вас, а мене це завжди сильно виводило з себе.
Щороку на дороги виїжджають десятки тисяч водіїв-новачків. Однак часом, щоб уникнути аварії (ДТП), вивчити ПДР буває недостатньо.
Вибрати підтриманий автомобіль - завдання не з легких, так що бажано здійснювати покупку машини разом з фахівцем. Якщо ж ви
Досить поширеною процедурою під час продажу старого автомобіля в наш час є скрутка пробігу. Справа в тому, що саме за кількістю
В основному власники автомобілів, які оснащені кондиціонером, користуються ним влітку. Кондиціонер забезпечує в салоні автомобіля
Останнім часом покупка автомобіля в кредит стала дуже популярною, тому що компанії з продажу автомобілів пропонують все більш