Войти на сайт
Логин:
Пароль:
Регистрация  :  Пароль?  :  Закрыть
Головна Контакти карта сайта Підписатись

Як відремонтувати спущене колесо своїми руками + ВІДЕО

Розміщено : 28-07-2016 | Категорія: Авто | Переглядів: 1169   
(голосів:0)


Смотрите видео в конце статьи

Якщо ви збираєтеся їхати по бездоріжжю на машині або мотоциклі, то вам слід знати, як самостійно полагодити спущену шину. Не завжди поруч буде допомога або навіть мобільний зв'язок. На щастя, полагодити шину просто, звичайно, якщо це не бічний проріз.

Для ремонту нам знадобиться спеціальний ремонтний комплект, який продається в будь-якому автомагазині.

Джгути можуть продаватися як в комплекті, так і окремо з інструментами для ремонту шин. У комплекті має бути: 2 шила, один для введення джгута (схожа на вилку), а другий для зачистки поверхні і самого порізу (у вигляді спіралі).

Спіральним шилом очищаємо розріз і поверхню, залишаючи його в колесі тимчасово (щоб не вийшло повітря), далі одягаємо джгут на вилкове шило, швидко висмикуємо спіральне і вставляємо шило з джгутом.

Вводити джгут треба на глибину 3-4 см, після чого висмикуємо шило. Джгут залишиться в колесі. Зрізаємо зайве, залишаючи пару мм над шиною. Якщо є необхідність, то накачуємо колесо. Можна їхати далі.
 


Продолжение на следующей странице


Читати також:
Лінолеум є, мабуть, одним з найпоширеніших матеріалів для покриття підлоги, адже він досить невибагливий в догляді, його легко
Технічний прогрес не стоїть на місці. На зміну вікнам з дерева прийшли нові і сучасні, що відрізняються високою якістю.
Ремонт холодильника своїми руками в домашніх умовах
Напевно, кожному відомі проблеми, пов'язані з забиванням цвяхів або закручуванням шурупів у важкодоступних місцях або на
Для купівлі нової гуми вам необхідно знати діаметр шин коліс авто. Що треба, щоб правильно виміряти діаметр шин?